ADEW Stud Çivisi Hakımızda

Teknik bilgi danışmanı
icon0216 621 30 15

Adew Gruop

Adew Gruop
Hakkımızda:
Şirket:
1980lerde hizmete başlayan ve 1999 yılına kadar şahıs üzerinde hizmet veren daha sonra bünyesinde birçok kuruluş barındıran ve bir çok sektörde başarılı işler yürüten Adew group; stud çivisi ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapmakta alanında başarılı firmalardan biridir. Adew Group Türkiye’nin her bölgesine ihracat yapıp, yakın zaman da ise yurtdışında ki ihracat kotasını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaya başlamıştır.  Şirketimiz her zaman sektöründeki son teknolojik gelişmeleri takip eder ve bu teknolojileri üretimlerine entegre ederek, her zaman piyasadaki en kaliteli ürünleri müşterilerimize ulaştırmayı hedefler.
Müşteri İlişkilerimiz:
Müşteri ilişkilerimizi; müşterilerin arz ettiği ürünleri gerektiğinde projeye özel seri üretimlerimizle, gerektiğinde stud çivisi ürünlerimizi kişinin talep ettiği şekilde üreterek müşterimizin her birine eşit derece de özen göstermeyi hedefliyoruz. Tasarım sürecinin en başından itibaren; nakliye, yardımcı ekipmanları tedarik etmek ve istenildiği takdirle deneyimli uzman ekibimiz ile birlikte montajlamayı yapma hizmeti sunmaktayız. Bu ürünlerin herhangi birinde sorun olmayacağını garanti eder, tüm siparişlerinizde aynı özveriyi gösterim, 1. Kalite ürün üretmek asli hedeflerimizden biridir. Aksi bir durumla karşılaşıldığında kapsamlı servis ağımız müşterimize gerekli yardımı sağlamak için her zaman hazır durumdadır.
Uygun Maliyet
Satış politikalarımızdan en önemli kriterlerinden biri tüm müşterilerimize en uygun fiyat ile en kaliteli ürünü sağlamaktır. Biz müşterilerimizin sipariş miktarına göre bir fiyatlandırma yapmak yerine her zaman olabilecek en uygun fiyatlarla tüm kitlelere hitap etmeyi amaçlarız. Ürünlerimizin satış fiyatları, sektörümüzde kalite/fiyat oranı olarak en uygun bir şekilde ayarlanır ve kar oranlarımız minimum seviyede tutulur.  Arzu edildiği takdirde lojistik desteğimiz tekrar müşterilerimizin memnun kalacağı bir ücretlendirme ile sağlanır.
Müşteri Tabanı
Adew group olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin mutluluğu ve yaptığımız çalışmalardan hoşnutluğu olduğu için hedefimiz bizimle çalışmak isteyen her müşterilerimize gerekli ilgiyi göstermek ve ürün imalatında gerekli özenli çalışmayı sağlamaktır. Bilgilendirme yapmak ve o süreçte ihtiyaç duyduğu her türlü üretim, tedarik, lojistik ve satış hizmetlerinde  mevcut kaynaklarımızı kullanıp, maksimum kazanç sağlamalarını garanti etmektir.  Müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak ticari kaygıdan daha çok, işimize ve sizlere duyduğumuz saygıdan olduğunu belirtmek isteriz. Yurtdışında ki yatırımlarımız, iş ortaklarımız sayesinde teknolojiyi yakından takip etmekte olup, müşterilerimizin piyasada ki son gelişmelerden faydalanması adına kendimizi geliştirmemiz esas ilkelerimizi oluşturur.

Google+
Adew Stud
studcivisi@adewstudcivisi.com
Telefon : 0216 621 30 15
Fax: 0216 621 30 16